Telefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30

Slm sizi başımdan geçen bir olayı anlatacağım.bundan bir ay önce bir ankadaşıma gitmiştim arkadaşımla bir porno film islemeye başladık evde kimsenin olmadıgını sanıyordum.

ve filmi izlerken birde baktım gay filmi arkadaşıma baktıgımda göt deliğiyle ugraşıyordu.

hemen aklıma onu sikmek geldi ve bende sikimle oynamaya başladım.arkadaşım bunu görünce eğilerek bana beni sikermisin dedi bende memmuniyetle dedim.ve soyunduk bir süre seviştimten sonra göt deliğini tükürükle yağlayarak sikimin kafasını dayadım ve ittirmeye başladım.hemen içine girdi ve anladımki bu ilk kez olmuyor ve pompalamaya başladım.

Tam boşalacaktım odanın kapısı açılı ve arkaraşımın ablası içeri girdi ve elinde bir viblatör vardı ben daha birşey demeden deligime dayadı ve ittirmeye başladı zorlayarak içime soktu önce canım çok yanmışkı ama bırsüre sonra alışmış zevk almaya başlamıştım birsüre böyle devam etti ve hepimiz boşaldık.

Sonra akadaşımın ablasını aldım ve amını yalamaya başladım arkadaşımda agzına vermişti ve biraz sonra ben amından arkadaşım götünde sabaha kadar yer değiştirerek siktik.ve sabah tuvalette onları sikişerken gördüm ve aralarına girmeden sessizce çıktım. Şimdi onlar mahalleden ayrdıldı ama ben hala ap sex yapmaya devam ediyorum. tanışmak isteyenler bana mail atabilir.biksici754@mynet.comGönderen: ap gayTelefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0031 858 02 30